Воблери плаваючі SALMO MINNOW 7SDR (арт. М7SDR)

Salmo

Воблери плаваючі SALMO MINNOW 7SDR (Пічкур) - одна з перших  принад сімейства  SALMO. Після декількох років удосконалень, це сімейство приманок, як десантно-диверсійна команда, завжди готова до будь-якої місії, де тільки є риба, незалежно від того, які труднощі перед нею не виникнуть.

Детальніше

148 грн.

  • RR
  • D
  • CMD
  • GM
  • HP
  • RBD

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спін/Трол
MINNOW 7SDR M7SDR7760,202,5-4,0

Воблери плаваючі SALMO MINNOW 7SDR (Пічкур) - одна з перших принад сімейства SALMO. Після декількох років удосконалень, це сімейство приманок, як десантно-диверсійна команда, завжди готова до будь-якої місії, де тільки є риба, незалежно від того, які труднощі перед нею не виникнуть.
Класична форма цієї досить простої принади приховує таємницю, яку більшість рибалок не хотіли б розкривати перед іншими, щоб не розкривати секрет своїх великих уловів, принада MINNOW 7SDR відмінно працює при всіх способах проводки. На річках ловлять рибу закидаючи її вгору за течією, вниз або поперек, при цьому ви повинні завжди змінювати швидкість проводки і не забувати додавати принаді випадкові посмикування. MINOW 7SDR - чудова троллінгова принада, добре працююча при будь-яких швидкостях човна.
Відповідаючи на пропозиції рибалок з багатьох країн, компанія SALMO ввела нову натуральну принаду з голографічним забарвленням HBL.

Воблери плаваючі SALMO MINNOW 7SDR (Пічкур) для літньої риболовлі, для рибного лову, снасті рибальські, кренкбейт, поппер, приманки літні, купити в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяMINNOW 7SDR

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!