Воблери тонучі SALMO TINY 3S (арт. IT3S)

Salmo

Воблери тонучі SALMO TINY 3S - чудовий вибір для лову великої риби, як вгору, так і вниз за течією. Використовуючи плаваючу, або потопаючу версію цього кренкбейта, Ви зможете ефективно ловити рибу в будь-яких місцях річки.
• Вид принади - воблер
• Пропонований розмір (см) - 3
• Пропоновані типи - S
• Пропонована кількість кольорів - 12
• Рекомендований метод лову - спінінг
• Рекомендується для лову - головля, форелі, язя, окуня.

Детальніше

Наразі товар відсутній

158 грн.

  • HBS
  • SBT

АртикулТипДовж,
см
Вага,
гр
№ крюч.Реком. волосінь, øГлибина Спін./Трол., м
IT3S-HBSтонучий32120,140,3 / 0,5
IT3S-SBTтонучий32,5120,140,3 / 0,5

Класичний спосіб лову риби тонучими воблерами SALMO TINY 3S на великих річках - закидати принаду необхідно поперек течії та робити проводку настільки повільно, наскільки це можливо. У невеликих річках, де можлива велика кількість зачепів, після закидання принади, Ви повинні виробляти її проводку зі швидкістю течії, а потім, коли вона знесе принаду вниз, проводку уже вгору за течією виробляти повільно, з зупинками в найцікавіших місцях.
Воблер Tiny 3S (Крихітний) м'яко впаде на воду точно так, як комаха, збита вітром. Будьте обережні, воблер може схопити риба прямо в момент його торкання води. Якщо не має, то плавно заглибіть принаду та робіть проводку, відчувши її чарівні коливання. Тепер, думкою слідуйте за принадою, як вона опускається на кам'янисте дно великої річки та наближається до водоростей. Потім Ви відчуєте, як принада перескочить через великий валун і увійде в зону спокійної води. Можливо таке? Будьте обережні - Tiny 3S крихітна принада, яка призначена для величезної риби!

Воблери тонучі SALMO TINY 3S для літньої риболовлі на велику рибу, для рибного лову, снасті рибальські, поппера, принади, купити в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипТонущий
СеріяTINY 3S

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!