Поппери SALMO SPITTIN ROVER (арт. SRV7)

Salmo

Конструктори Salmo зробили поппери SALMO SPITTIN ROVER 7 з  пропелером в хвостовій частині. Пропелер створює на поверхні води буруни з повітряних бульбашок, які так дратують хижу рибу, і вона не може не схопити цю принаду.

Детальніше

0 грн.

  • PBO
  • YF

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр
Волосінь,
ø
Глибина,
м
SPITTIN
ROVER 7
SRV77 110.200

Конструктори Salmo зробили поппери SALMO SPITTIN ROVER 7 з пропелером в хвостовій частині. Пропелер створює на поверхні води буруни з повітряних бульбашок, які так дратують хижу рибу, і вона не може не схопити цю принаду. Проведіть Spittin 'Rover 7 з ривками, як поппер, з сплесками, зі зміною швидкості і тремтінням на поверхні води та завжди міцно тримайте спінінг - велика риба в будь-який момент може схопити принаду! Вода «закипіла» від потужних ривків риби, а в голові в черговий раз проноситься думка - «Вибирайте принади Salmo» - воблери - хіти, з якими Ви завжди впіймаєте більше риби! 
Є різні способи лову риби на принаду Spittin Rover 7, яка може принести величезний успіх. Дуже ефективна постійна швидкість проводки з використанням серій випадкових ривків, які змушують принаду пірнати на поверхні води, з характерним для неї «булькаючим» шумом.

Поппери SALMO SPITTIN ROVER 7 для літньої риболовлі на хижу рибу, снасті рибальські, для рибного лову, принади літні, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруПринада
ТипПлавающий
СеріяSPITTIN ROVER 7

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!