Воблери SALMO MAAS MARAUDER JR (арт. ММJR)

Salmo

Воблери SALMO Maas Marauder JR - велика поверхнева принада, якою не  так складно ловити велику рибу. Після закидання проводиться ривкова проводка принади, яка виконує на поверхні води свій оригінальний, зачаровуючий хижака зигзагоподібний танець, від якого більшість з них приходить в лють.

Детальніше

0 грн.

  • GT
  • RR
  • RW

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø,мм
Глибина,
м
 MAAS
MARAUDER JR
 MMJR 133630.20 0

Воблери SALMO Maas Marauder JR - велика поверхнева принада, якою не так складно ловити велику рибу. Після закидання проводиться ривкова проводка принади, яка виконує на поверхні води свій оригінальний, зачаровуючий хижака зигзагоподібний танець, від якого більшість з них приходить в лють. При зміні швидкості та сили ривків, вироблених кінчиком спінінга, принада легко змінює свою гру, згідно з Вашим управління. Зміни в швидкості проводки і силі ривків, суміщених з обов'язковими паузами - кращий спусковий механізм для досягнення клювання хижака. Пам'ятайте, що подібно всім поверхневим принадам, не робіть моментальну підсічку, як тільки ви побачили рибу - почекайте до того моменту, поки Ви не відчуєте тяжкість на спінінгу.

Блешні, поверхневі принади, воблери SALMO Maas Marauder JR для літньої риболовлі на хижака, снасті рибальські, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПоверхностный
СеріяMAAS MARAUDER JR

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!