Воблери плаваючі SALMO SKINNER 10F (арт. SK10F)

Salmo

Як тільки Ви побачите в роботі воблери плаваючі SALMO SKINNER  10F (Обманщик), Ви моментально зрозумієте, що це оригінальна принада в своєму класі! Якщо Вам все ніяк не вдається змусити щуку клюнути, то прикріпіть до волосіні SKINNER 10F.

Детальніше

Наразі товар відсутній

158 грн.

  • GT
  • HGS
  • RGS
  • RR

 МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спін/Трол
SKINNER 10FSK10F101340,20/0,120,5/1,5
 
SK12F121920,25/0,180,5/1,5

Як тільки Ви побачите в роботі воблери плаваючі SALMO SKINNER 10F (Обманщик), Ви моментально зрозумієте, що це оригінальна принада в своєму класі! Якщо Вам все ніяк не вдається змусити щуку клюнути, то прикріпіть до волосіні SKINNER 10F. Повіривши в його роботу, у Вас відразу розпочнеться клювання, що змусить кожного разу з болем завмирати серце. А до цього, про рибу Ви могли тільки мріяти, перш ніж настав цей знаменний момент. Відразу, як тільки Ви станете ловити на SKINNER 10F хижих монстрів, Ви відразу зрозумієте, як його Вам не вистачало! Існує дуже небагато принад, які можуть використовуватися як поверхневі джерк- або твічбейти.
Skinner 10F - принада, з якою досягають найкращих результатів, коли використовують будь-який з цих методів проводки, або поперемінно комбінуючи їх. Skinner 10F володіє хорошою грою навіть при повільній проводці, але найбільш він ефективний при твічингу. Легенько посмикуйте принаду під час зупинок, міняйте темп проводки, час від часу смикайте її короткими ривками спінінга. Сильніші ривки змусять Skinner 10F виляти з боку в бік - тепер його напевно помітять великі хижаки - вони реагують на цю принаду з нестримною агресією. При троллінгу ефективність принади також підвищиться, якщо Ви будете час від часу її активно смикати.

Воблери плаваючі SALMO SKINNER 10F для літньої риболовлі на великих хижаків, для рибного лову, кренкбейт, поппера, снасті рибальські, принади, купити в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяSKINNER 10F

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!