Воблери плаваючі SALMO HORNET 9F (арт. Н9F)

Salmo

Воблери плаваючі SALMO HORNET 9F створені в тісній співпраці з угорськими  рибалками спеціально для лову сомів. Саме тому ця принада має дуже міцну конструкцію, потужні заводні кільця та ​​трійники.

Детальніше

Наразі товар відсутній

284 грн.

  • D

БЕЗ ТРІЙНИКА

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спін/Трол
HORNET 9FН9F 9 3580,203,0-6,0

Воблери плаваючі SALMO HORNET 9F створені в тісній співпраці з угорськими рибалками спеціально для лову сомів. Саме тому ця принада має дуже міцну конструкцію, потужні заводні кільця та ​​трійники. Його робота, як і інших принад HORNET 9F, дуже активна та агресивна, що добре видно по вібрації вершинки спінінга. Принада ідеально підходить як для лову в закид, так і для троллінгу. Під час ловлі на річці рекомендується закидати воблер трохи вище за течією, швидко заглибити його до глибини в 1,5-2 м, а потім вести його з рівномірною швидкістю.
Коли ловлять рибу у водоймі без течії, дуже ефективна проводка з періодичними зупинками, при яких принада спливає і їй дають деякий час залишатися на поверхні води. У такі моменти атаки хижака дуже видовищні та незабутні. Троллінг, як з використанням додаткових вантажів, так і без них, дуже ефективний. Працездатність принади можна відчувати навіть на дуже великій її відстані від човна. Тому, якщо за трійник HORNET 9F випадково зачепилася водорість, по вершинці спінінга ми відразу відчуємо це. Енергійний ловець великої риби.

Воблери плаваючі SALMO HORNET 9F, кренкбейт, принади, поппер для літньої риболовлі, рибної ловлі, снасті літні, купити Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяHORNET 9F

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!