Воблери плаваючі SALMO HORNET 3F (арт. Н3F)

Salmo

Воблери плаваючі SALMO HORNET 3F - ця принада чудова для лову  риби, якщо її закидати вгору за течією,  тільки забезпечуйте швидкість проводки трохи швидше, ніж швидкість течії. Вона також добре працює при ловлі риби проти течії, проводите принаду по глибшим місцях, там, де частіше стоять в засідці більші екземпляри.

Детальніше

Наразі товар відсутній

142 грн.

  • UVO
  • HBS
  • DB
  • GBH
  • HOR
  • OC
  • UVGS

МодельАртикулДовжин,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спін/Трол
HORNET 3F 
H3F3,52,2100,141,0-1,5
 
 H4F 4380,16 1,5-2,0
 
H5F57 6 0,202,0-3,0
 H6F61040,222,0-3,0
  H4SDR 43,880,182,5-4,0
 H5SDR5760,203,5-6,0

Воблери плаваючі SALMO HORNET 3F - ця принада чудова для лову риби, якщо її закидати вгору за течією, тільки забезпечуйте швидкість проводки трохи швидше, ніж швидкість течії. Вона також добре працює при лові риби проти течії, проводите приманку по глибшим місцях, там, де частіше стоять в засідці більші екземпляри. Для озер та водосховищ, Hornet є найкращою принадою як для троллінгу, так і для лову в закид. Необхідна умова для лову на Hornet - щоб Ви використовували правильно підібрану снасть: легкий і чутливий спінінг, крихітні застібки і вертлюжки, найтоншу волосінь, якою зможете управляти принадою, щоб забезпечити їй найкращу роботу.
Якщо Ви шукаєте принаду, здатну зловити хоч якусь плаваючу у воді рибу, найкращий вибір - Hornet (Шершень)! Маленький, швидкий та смертельно ефективний, з «жалом» в хвості, це те, що рибалки усього світу говорять про цю приманку. Це його заслужена репутація! Відчуйте швидку та агресивну дію вашої принади, вібрацію, що переходила від вершинки спінінга прямо до Вашого серця. Зосередьтеся, клювання обов'язково піде - це тільки питання часу!

Воблери плаваючі SALMO HORNET 3F для літньої риболовлі (для рибного лову), снасті рибальські, принади, поппера для риболовлі, купити в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяHORNET 3F

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!