Воблери плаваючі SALMO FRISKY 7DR (арт. FR7DR)

Salmo

Отже, Ви стверджуєте, що не любите складові принади, тому що вони    заплутуються занадто часто? Також Ви не можете їх досить далеко закинути, і їх гра занадто агресивна? Добре, ми можемо Вас приємно здивуємо. Воблери плаваючі SALMO FRISKY 7DR (Грайливий) - унікальна принада.

Детальніше

Наразі товар відсутній

211 грн.

  • GT
  • ORB
  • RD
  • RHP
  • SBO

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спін/Трол
FRISKY 
FR7DR 7 960,202,0-3,5

Отже, Ви стверджуєте, що не любите складові принади, тому що вони заплутуються занадто часто? Також Ви не можете їх досить далеко закинути, і їх гра занадто агресивна? Добре, ми можемо Вас приємно здивуємо. Воблери плаваючі SALMO FRISKY 7DR (Грайливий) - унікальна принада. Вона летить точно, куди Ви хочете, вона пірнає так, як Вам треба, і її чарівна гра спокусить навіть найбільшу та підступну рибу.
Frisky - плаваюча принада з невисокою плавучістю, що дозволяє їй повільно спливати під час паузи, що робить її дуже ефективною для лову, при закиданні її вниз або вгору за течією. Також відмінні результати можуть бути досягнуті, ловлячи рибу поперек течії з обов'язковими паузами при проводці. Ми рекомендуємо, щоб цей тип проводки був наступним: два або три повороти ручкою котушки, потім пауза, при якій кінчиком спінінга вибирається провис волосіні, потім цикл повторюється. В озерах та водосховищах ловлять рибу Frisky так само, як і з більшістю інших плаваючих принад - зі зміною швидкості підмотки, з частими паузами та ніжним сіпанням принади. Також обидві версії Frisky чудові для лову тролінгом на різних швидкостях. На великих глибинах ми рекомендуємо використання версії SR з додатковим вантажем попереду. 

Воблери плаваючі SALMO FRISKY 7DR (Грайливий) для літньої риболовлі, снасті рибальські, кренкбейт, поппер, для рибного лову, принади, купити в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяFRISKY 7DR

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!