Воблер плаваючий SALMO Fatso Crank 10C (арт. F10C-RR)

F10C-RR

Salmo

Воблер плаваючий SALMO Fatso Crank 10C чудовий і для лову в закид, та троллінгу. Ця мілкозанурююча принада найбільш ефективно працює на глибинах до 3-х м, проте, при троллінгу додатковий вантаж дозволить зробити проводку набагато глибше.

Детальніше

250 грн.

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спин/Трол
Fatso Crank 10CF10C-RR10 3810,30-0,200,8-1,5

Воблер плаваючий SALMO Fatso Crank 10C чудовий і для лову в закид, та троллінгу. Ця мілкозанурююча принада найбільш ефективно працює на глибинах до 3-х м, проте, при троллінгу додатковий вантаж дозволить зробити проводку набагато глибше. Принада, на поводку завдовжки 1-1,5 м, кріпиться за патерностер, вантаж підбирається в залежності від глибини лову й також кріпиться до патерностера через поводок. Коли Fatso Crank 10C використовується тільки для лову в закид, його заглиблення становить 0.5 м, що досить для того, щоб полювати на великих хижаків на невеликих глибинах серед затоплених водоростей та трави.
Також Ви можете Fatso Crank 10C ефективно використовувати і як поверхневу принаду, тільки для цього необхідно тримати вершинку спінінга максимально високо і контролювати, як принада своєю грою створює хвилю, або, даючи їй злегка заглибитися, «вискочити» на поверхню. Ця дуже ефективна тактика повинна складатися і з пауз, під час яких необхідно підсмикувати принаду, така її поведінка імітує поранену рибку і стане спусковим механізмом для атаки хижака. Fatso Crank 10C - чудова літня приманка для лову сомів, що годуються в верхніх шарах води. Дуже важливо використовувати відповідну снасть для лову на Fatso Crank 10C: для цього ми рекомендуємо використовувати жорсткий спінінг, довжиною 2.1-2.4 м та потужну мультіплікаторну котушку з міцним плетеним шнуром.

Воблер плаваючий SALMO Fatso Crank 10C, кренкбейт, принади, поппер для літньої риболовлі, рибної ловлі, снасті літні, купити Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяFatso Crank 10C

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!