Воблери плаваючі SALMO BUTCHER 5F (арт. BR5F)

Salmo

Воблери плаваючі SALMO BUTCHER 5F найкраще закидати вниз за  течією, і робити повільну проводку проти течії; не забудьте зупиняти принаду протягом декількох секунд біля місць, де може ховатися хижак, щоб спровокувати його на клювання.

Детальніше

Наразі товар відсутній

0 грн.

  • RD
  • PH
  • RH

Модель  АртикулДовжин,
см
Вага,
гр

крючка
Волосінь,
ø
Глибина,
м,
Спін/Трол
BUTCHER 5F
BR5F 5 580,200,8-1,5

Воблери плаваючі SALMO BUTCHER 5F найкраще закидати вниз за течією, і робити повільну проводку проти течії; не забудьте зупиняти принаду протягом декількох секунд біля місць, де може ховатися хижак, щоб спровокувати його на клювання. Потопаючою версією можна ловити рибу, закидаючи принаду вгору за течією, тільки робити проводку в середніх шарах води настільки повільно, наскільки це можливо, з нечастим коротким та м'яким сіпанням. Версія F є підходящою для проводки як вгору, так і вниз за течією. При ловлі риби в озерах або річках з невеликою течією на принади версії F, спочатку Ви повинні заглибити їх на необхідну глибину рухом вершинки спінінга та виробляти досить швидку, зі зміною швидкостей, проводку.
Ви знаєте, що в струмках, де водяться дуже розумні великі форелі, їх не обдуриш штучними принадами? Або, наприклад, басси Вашого озера не побажали залишити свої укриття в водоростях, щоб переслідувати ще одну гарну іграшку? Добре, що Ви не віднесли Butcher 5F (М'ясник) до них. Не звертайте уваги на його непримітний вигляд та спокійну роботу. Це - справжній, кровожерливий Butcher 5F!

Воблери плаваючі SALMO BUTCHER 5F для літньої риболовлі на хижака (для рибного лову), снасті рибальські, поппера, принади, купити Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендSalmo
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяBUTCHER 5F

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!