Воблери плаваючі LACKY JOHN DEEP CRANK (арт. 134308)

Lucky John

Головною відмінністю плаваючих воблерів LACKY JOHN DEEP CRANK - велика  лопасть заглиблення та витягнуте тіло. Саме таке конструктивне рішення дозволяє принаді працювати більш глибоко навіть при повільній проводці.

Детальніше

0 грн.

МодельАртикулДовжина,
см
Вага,
гр
Волосінь,
ø
Глибина,
м
 DEEP CRANK 1343087,5110,13-0,15 0-1,8

Головною відмінністю плаваючих воблерів LACKY JOHN DEEP CRANK - велика лопасть заглиблення та витягнуте тіло. Саме таке конструктивне рішення дозволяє приманці працювати більш глибоко навіть при повільній проводці. Гра воблера DEEP CRANK дуже активна та шумлива - всередині її тіла встановлена ​​капсула з кульками. Ці два дратівливих фактора магічно діють на хижу рибу, притягаючи до приманки з великих відстаней. Приманка далекобійна, що досягається не тільки аеродинамічній конструкції тіла, але і за рахунок внутрішньої балансування грузиков - кульок. Хороша модель для лову щуки та окуня. Воблери даної моделі комплектуються гачками VMC.
Як ловити: не дивлячись на витягнуту форму тіла, кренкбейт DEEP CRANK дуже стійко працює на сильній течії. Під час пауз він поступово спливає. Всі ці властивості приманки добре поєднуються при лові судака на річкових перекатах. Рекомендується ловити цією приманкою та троллінгом.

Воблери плаваючі Lucky John DEEP CRANK для літньої риболовлі, для рибного лову, снасті рибальські, принади на хижака, купити Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруВоблери
ТипПлавающий
СеріяDEEP CRANK

30 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!