Чоботи зимові NORFIN KLONDAIK (арт. 14990)

Norfin

Чоботи зимові NORFIN KLONDAIK - дуже теплі зимові рибальські  чоботи, що забезпечують комфорт в широкому діапазоні температур (від + 5 °С до -40 ºС). Виготовляються з унікального матеріалу EVA (спінена гума з великою кількістю мікропухирців) з високими теплоізоляційними властивостями.

Детальніше

2 419 грн.

Чоботи зимові NORFIN KLONDAIK - дуже теплі зимові чоботи, що    забезпечують комфорт в широкому діапазоні температур (від + 5 °С до -40 ºС). Виготовляються з унікального матеріалу EVA (спінена гума з великою кількістю мікропухирців) з високими теплоізоляційними властивостями. Завдяки цій технології ці чоботи на 30-40% легше аналогів виготовляються з гуми або ПВХ. В середині знаходиться 3-х шаровий дихаючий ізоляційний вкладиш, товщиною 10 мм, що має однобічну вологопроникність (відводить вологу від ніг)
- вкладиш складається з 3-х шарів - поліестер, фольга
- халява надійно захищена від попадання снігу всередину
- чоботи дуже зручні в ходьбі, добре амортизують нерівності поверхні дороги
- мають повну водонепроникність.
Матеріал EVA з вкладишем, який виймається, забезпечують відмінний термозахист. За рахунок великої кількості мікропухирців (спінена гума), матеріал є відмінним термоізолятором з невеликою вагою. Ці чоботи на 30-40% легше аналогів з гуми або ПВХ.
Тришарова устілка чобота, товщиною 10 мм, виготовлена ​​з того ж матеріалу, що і вкладиш. При необхідності така особливість дозволяє значно прискорити просушку взуття. У верхній частині халяви встановлений захист від снігу із зносостійкого нейлону з кнопковим фіксатором.

Купити зимові чоботи в Києві. Зимове взуття NORFIN KLONDAIK для відпочинку, риболовлі та полювання.

СезонЗима
Температура-40
НазначениеДля рыбалки и охоты
БрендNorfin
ОбувьМужская
Тип товараЧоботи
Товар успішно доданий до порівняння!