Чоботи зимові NORFIN HUNTING FOREST (арт. 15990)

Norfin

Зимові чоботи NORFIN HUNTING FOREST з матеріалу EVA з  вкладишем, який виймається. За рахунок товстого теплого вкладиша і особливостей матеріалу EVA, в якому розчинена велика кількість мікропухирців повітря (спінена гума), чоботи забезпечують термозахист в динаміці при температурі до -40 °С.

Детальніше

2 744 грн.

Дуже теплі зимові рибальські чоботи NORFIN HUNTING FOREST, що забезпечують комфорт в широкому діапазоні температур (від +5 ºС до -40 ºС). Виготовляються з унікального матеріалу EVA (спінена гума з великою кількістю мікропухирців) з високими теплоізоляційними властивостями. Завдяки цій технології ці чоботи на 30-40% легше аналогів що виготовляються з гуми або ПВХ. В середині знаходяться 3-х шаровий дихаючий ізоляційний вкладиш, товщиною 10 мм, що має однобічну вологопроникнысть (відводить вологу від ніг)
- вкладиш складається з 3-х шарів - поліестер, фольга
- халява надійно захищена від попадання снігу всередину
- чоботи дуже зручні в ходьбі, добре амортизують нерівності поверхні дороги
- мають повну водонепроникність.
Матеріал EVA з вкладишем, який виймається, забезпечують відмінний термозахист. За рахунок великої кількості мікропухирців (спінена гума) матеріал є відмінним термоізолятором з невеликою вагою. Ці чоботи на 30-40% легше аналогів з гуми або ПВХ.

Купити зимові чоботи для відпочинку, риболовлі та полювання. Чоботи зимові NORFIN HUNTING FOREST.

СезонЗима
Температура-40
ПризначенняДля рыбалки и охоты
БрендNorfin
ОбувьМужская
Тип товаруЧоботи
Товар успішно доданий до порівняння!