Твістери, їстівна гума Lucky John JIВ Tail (арт. 140121)

Lucky John

Віброхвісти силіконові Lucky John JIB Tail - серія «їстівних»  твістерів, спеціально розроблених для лову окуня. За рахунок м'якості та еластичності матеріалу, а так само завдяки досить товстому м'ясистому тілу, принада добре тримається на гачку. У той же час, за рахунок міцності матеріалу, при покльовках окуня за кінчик хвоста, йому складно відірвати шматочок принади.

Детальніше

52 грн.

Віброхвісти силіконові Lucky John JIB Tail - серія «їстівних»  твістерів, спеціально розроблених для лову окуня. За рахунок м'якості та еластичності матеріалу, а так само завдяки досить товстому м'ясистому тілу, принада добре тримається на гачку. У той же час, за рахунок міцності матеріалу, при покльовках окуня за кінчик хвоста, йому складно відірвати шматочок принади. Гра хвостика принади дуже активна та приваблива при будь-якій швидкості проводки та вазі грузка. Твістери JIB Tail 3,8 cм добре підходять для лову мікроджига. Їх можна використовувати в будь-яких видах монтажу: Jig Head Rig, Texas Rig, Carolina Rig, Terminal Rig, Drop Shot Rig і Double Hook Rig. Твістери J.I.B. Tail 5,0 cм - ідеальні для відвідного поводка та класичного джига. При виробництві «їстівних» твістерів JIB Tail застосовується аттрактант креветки, який гарантує результат при будь-яких умовах лову хижої риби.

Принади м'які, віброхвости силіконові Lucky John JIB Tail - їстівна гума для літньої риболовлі, снасті рибацькі, для лову хижої риби, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруПринада
ТипКолеблющаяся
СеріяJIB Tail
Товар успішно доданий до порівняння!