Віброхвости, їстівна гума LUCKY JOHN Long John (арт. 140118)

Lucky John

Віброхвости силіконові LUCKY JOHN Long John - модель одного з  виброхвостів в світі. Витягнута форма тіла надає йому унікальний ефект «звиваючої» принади. По праву ці віброхвости відомі як справжні «вбивці» судака.

Детальніше

56 грн.

Віброхвости силіконові LUCKY JOHN Long John - модель одного з  найпопулярніших виброхвостів в світі. Витягнута форма тіла надає йому унікальний ефект «звиваючої» принади. По праву ці віброхвости відомі як справжні «вбивці» судака.
Принада Long John - new edition застосовується як для лову класичним джигом, так і в інших спінінгових оснащеннях. Це не тільки оновлена ​​форма відомої принади, але і нова формула аттрактанта зі смаком макрелі, який впроваджений до складу матеріалу принади. Сучасна лінійка забарвлень здатна зробити кожну рибалку захоплюючою та з добиччю.
Ідеально вивірені пропорції тіла та хвоста завжди забезпечують стабільну роботу принади з різними за вагою вантажами. Принади Long John - new edition 7,9 cм доступні в чотирнадцяти різних кольорах.

Принади м'які, віброхвости силіконові LUCKY JOHN Long John - їстівна гума для літньої риболовлі, снасті рибальські для рибного лову, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруПринада
ТипПлавающий
СеріяLong John
Товар успішно доданий до порівняння!