Віброхвости силіконові Lucky John Bugsy Shad (арт. 140107)

Lucky John

Віброхвости силіконові  Lucky John Bugsy Shad - фантазійна принада з  атрактантів макрелі. Принада має витягнуте тіло, сплющене зверху, численні м'які ніжки та хвіст як у віброхвоста. Принаду Bugsy Shad можна використовувати з грузилом-чебурашкою, або з джиг-головкою.

Детальніше

37 грн.

Віброхвости силіконові Lucky John Bugsy Shad - фантазійна принада з  атрактантів макрелі. Принада має витягнуте тіло, сплющене зверху, численні м'які ніжки та хвіст як у віброхвоста. Принаду Bugsy Shad можна використовувати з грузилом-чебурашкою, або з джиг-головкою. Оптимальний варіант оснащення - великий одинарний або офсетний гачок. Плоске тіло Bugsy Shad можна оснастити двійником, або використовувати з техаським оснащенням - принада буде також привабливо працювати. Велика власна маса Bugsy Shad дозволяє монтувати з нею «кулі» мінімальної ваги.
При бажанні можна ловити і без додаткового грузила, що особливо ефективно при ловлі щуки на зарослих водоростями мілководдях.
Саме щука та великий судак є здобиччю № 1 для Bugsy Shad 9,9 см. Принада розміром 7,1 см - справжній мисливець за окунем та бершем. Забарвлення Bugsy Shad ідеально підібрані для лову хижої риби для більшості регіонів середньої смуги.

Принади м'які, їстівна гума, віброхвости силіконові  Lucky John Bugsy Shad для літньої риболовлі. Снасті літні для рибного лову купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруПринада
ТипПлавающий
СеріяBugsy Shad
Товар успішно доданий до порівняння!