Принада їстівна гума LUCKY JOHN TIOGA (арт. 140102)

Lucky John

Віброхвости силіконові LUCKY JOHN TIOGA - принада, розроблена спеціально для лову окуня та судака. Оригінальна форма тіла, при русі у воді генерують привертаючі хижака коливання. Бічні реберця підсилюють гру принади, надаючи їй «живі» рухи.

Детальніше

59 грн.

Віброхвости силіконові LUCKY JOHN TIOGA - принада, розроблена спеціально для лову окуня та судака. Оригінальна форма тіла, при русі у воді генерують привертаючі хижака коливання. Бічні реберця підсилюють гру принади, надаючи їй «живі» рухи. Гібридна принада має черевоподібне тіло з характерним потовщенням в передній частині та невеликим хвостікокопитцем від віброхвоста. Принада володіє привабливим запахом макрелі. Tioga 5,1 і 6,1 см - кращі принади для мікроджига, причому монтувати їх можна, як на джиг-голівці, так і на офсетному гачку. Більші принади - Tioga 9,9 см оптимальні для класичного джига, а Tioga 7,5 см може успішно застосовуватися в самих різних рознесених оснащеннях. Найдрібніші принади привертають увагу окуня, бичка-ротана та іншої «мікроджигової» риби. Моделі побільше - зацікавлять щуку та судака. Формула Scent & Taste Inside Formula гарантує те, що після клювання, риба буде максимально довго утримувати принаду в роті, що дозволить завжди та своєчасно виконати результативну підсічку.

Принади м'які, віброхвости силіконові LUCKY JOHN TIOGA - їстівна гума для літньої риболовлі, снасті рибальські, для рибного лову хижака, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруПринада
ТипПлавающий
СеріяTIOGA
Товар успішно доданий до порівняння!