Віброхвости Lucky John Pike Idol (арт. 140008-171)

140008-171

Lucky John

Віброхвости Lucky John Pike Idol - м'яка принада Pike Idol розроблена  для лову щуки, судака та великого окуня. Для лову з джиг-головкою рекомендуються розміри 9 та 12 см. Найбільша принада - 15 см, рекомендується для лову щуки доріжкою або тролінгом. Віброхвіст має дуже цікаву гру - у нього активно працює тільки хвостова частина.

Детальніше

57 грн.

Віброхвости Lucky John Pike Idol - м'яка принада Pike Idol розроблена  для лову щуки, судака та великого окуня. Для лову з джиг-головкою рекомендуються розміри 9 та 12 см. Найбільша принада - 15 см, рекомендується для лову щуки доріжкою або тролінгом. Віброхвіст має дуже цікаву гру - у нього активно працює тільки хвостова частина. Сучасне тришарове виготовлення та фарбування принади, тобто її надзвичайне забарвлення та своєрідна гра - відмінна риса Pike Idol від звичайних принад, якими користуються більшість рибалок. Хижа риба, вже «стикається» з рибальськими принадами, не бачить в ній небезпеку та відразу атакує її.

Принади м'які, віброхвости Lucky John Pike Idol для літньої риболовлі на хижака, ріппер, снасті рибальські для рибного лову, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруПринада
ТипПлавающий
СеріяPike Idol
Товар успішно доданий до порівняння!