Обертові блешні Lucky John Bonnie Blade 3 (арт. LJBB03-001-011)

Lucky John

Блешні обертові Lucky John Bonnie Blade 3 (вага 6,4 гр) - Bonnie  Blade - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.

Детальніше

120 грн.

Bonnie Blade 3 - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих  принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.
Головний елемент блешень - обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні та має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості. Пелюстка «заводиться» відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін. З якого б боку хижа риба не дивилася на принаду, її забарвлення залишається однаковим та привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку, призводить до результативної атаки.
Важлива деталь - сердечник принад, від якого залежить вага та далекобійність принади, а також її стійкість у воді. У блешнях Bonnie Blade використовуються два варіанти сердечника: набірний з кульками та циліндричний. За рахунок основної кульки, центр ваги блешні зміщений в її хвостову частину, що збільшує далекобійність її дрібних моделей. Циліндричний сердечник більших моделей, виточений з латуні з поперечними канавками, які без сумніву, посилюють як привабливість принади, так і стабілізує її горизонтальне положення при русі у воді.
Металеві кульки-підшипники і конус-відбивач призначені для легкого обертання пелюстки на осі і перешкоджають його «залипанню». Жорстка дужка кріплення пелюстки, виконана зі сталевого розклепаного та розсверленого по торцях дроту, забезпечує йому повну свободу обертання при мінімальному терті з віссю принади. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у хижої риби, яка приготувалася до атаки. Також мушка грає роль стабілізатора горизонтальної стійкості.
Основа блешні - нержавіючий вуглецевий дріт. Її вісь в екстремальних ситуаціях, не буде деформуватися, і принада завжди буде знаходитися в працездатному стані. Призначені для лову спінінгом окуня, щуки, форелі, або лосося.

Блешні обертові Lucky John Bonnie Blade 3 для літньої риболовлі хижої риби (для лову риби), снасті рибальські, принади, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяBonnie Blade 3

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!