Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade (арт. LJBB04)

Lucky John

Обертові блешні Lucky John Bonnie Blade (вага 10,3 гр) - нова серія  обертових блешень Lucky John. У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.

Детальніше

138 грн.

Обертові блешні Lucky John Bonnie Blade (вага 10,3 гр) - нова серія  обертових блешень Lucky John. У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень - обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні та має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості. Пелюстка «заводиться» відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін.
З якого б боку хижа риба не дивилася би на принаду, її забарвлення залишається однаковим та привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку призводить до результативної атаки. Важлива деталь - сердечник принад, від якого залежить вага та далекобійність принади, а також її стійкість у воді. У блешнях Bonnie Blade використовуються два варіанти сердечника: набірний з кульками та циліндричний. За рахунок основної кульки, центр ваги блешні зміщений в її хвостову частину, за рахунок чого збільшується далекобійність її дрібних моделей.
Циліндричний сердечник більших моделей, виточений з латуні з поперечними канавками, які без сумніву посилюють як привабливість принади, так і стабілізує її горизонтальне положення при русі у воді. Металеві кульки-підшипники і конус-відбивач призначені для легкого обертання пелюстки на осі та перешкоджають його «залипання». Дуже жорстке кріплення пелюстки, виконано зі сталевого розклепаного та росверленного по торцях дроту, забезпечує їй повну свободу обертання при мінімальному терті з віссю принади. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у приготувалася до атаки хижої риби. Також мушка грає роль стабілізатора горизонтальної стійкості.
Основа блешні - нержавіючий вуглецевий дріт. Її вісь в екстремальних ситуаціях не буде деформуватися і принада завжди буде знаходитися в працездатному стані. Призначена для лову спінінгом окуня, щуки, форелі або лосося.

Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade- снасті для літньої риболовлі, принада для рибного лову хижака, снасті рибацькі, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяBonnie Blade

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!