Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade 02 (арт. LJBB02)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade 02 (вага 4,3 гр) - Bonnie  Blade - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.

Детальніше

118 грн.

Bonnie Blade 02 - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих  принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.
Головний елемент блешень - обертається пелюстка. Він дуже легкий, зроблений з латуні та має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку приманки на мінімальній швидкості. Пелюстка «заводиться» відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін. З якого б боку хижа риба не дивилася на приманку, її забарвлення залишається однаковою і привабливою, що підвищує інтерес до блешні і, в підсумку, призводить до результативній атаці.
Важлива деталь - сердечник приманок, від якого залежить вага та далекобійність приманки , а також її стійкість у воді. У блешнях Bonnie Blade використовуються два варіанти сердечника: набірний з кульками та циліндричний. За рахунок основної кульки, центр ваги блешні зміщений в її хвостову частину, що збільшується далекобійність її дрібних моделей.Циліндричний сердечник більших моделей, виточений з латуні з поперечними канавками, які, без сумніву, посилюють як привабливість приманки, так і стабілізує її горизонтальне положення при русі у воді.
Металеві кульки-підшипники і конус-відбивач призначені для легкого обертання пелюстки на осі і перешкоджають його «залипання». Жорстка дужка кріплення пелюстки, виконана зі сталевої розклепаною і росверленной по торцях дроту, забезпечує йому повну свободу обертання при мінімальному терті з віссю приманки. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у приготувалася до атаки хижої риби. Також мушка грає роль стабілізатора горизонтальною стійкості.
Основа блешні - нержавіюча вуглецева дріт. Її вісь, в екстремальних ситуаціях, нічого очікувати деформуватися, і приманка завжди буде знаходитися в працездатному стані. Призначені для ловлі спінінгом окуня, щуки, форелі або лосося.

Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade 02 для літньої риболовлі, снасті рибальські, принади, для ловлі хижої риби, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяBonnie Blade 02

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!