Обертові блешні Lucky John Bonnie Blade (арт. LJBB01-001-011)

Lucky John

Блешні обертові Lucky John Bonnie Blade (вага 3,5 гр) - Bonnie Blade   - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих  принадах  використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.

Детальніше

114 грн.

Bonnie Blade - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих  принадах  використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.
Головний елемент блешень - обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні та має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості. Пелюстка «заводиться» відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін. З якого б боку хижа риба не дивилася на принаду, її забарвлення залишається однаковим і привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку призводить до результативної атаки.
Важлива деталь - сердечник принад, від якого залежить вага та далекобійність принади, а також її стійкість у воді. У блешнях Bonnie Blade використовуються два варіанти сердечника: набірний з кульками та циліндричний. За рахунок основної кульки, центр ваги блешні зміщений в її хвостову частину, що збільшує далекобійність її дрібних моделей. Циліндричний сердечник більших моделей, виточений з латуні з поперечними канавками, які без сумніву, посилюють як привабливість принади, так і стабілізує її горизонтальне положення при русі у воді. Металеві кульки-підшипники і конус-відбивач призначені для легкого обертання пелюстки на осі і перешкоджають його «залипанню».
Жорстка дужка кріплення пелюстки, виконана зі сталевого розклепаного та розсверленого по торцях дроту, що забезпечує їй повну свободу обертання при мінімальному терті з віссю принади. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у хижої риби, яка приготувалася до атаки. Також мушка грає роль стабілізатора горизонтальної стійкості. Основа блешні - нержавіючий вуглецевий дріт. Її вісь, в екстремальних ситуаціях, не буде деформуватися, і принада завжди буде знаходитися в працездатному стані.
Призначена для лову спінінгом окуня, щуки, форелі або лосося.
Артикул - LJBB01 -, Забарвлення - 001 - 011

Блешні обертові Lucky John Bonnie Blade для літньої риболовлі на хижу рибу (для рибного лову), снасті рибальські, принади, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяBonnie Blade

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!