Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade (арт. LJBB00)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade (вага 2,7 гр) - Bonnie Blade - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і, що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.

Детальніше

110 грн.

Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade (вага 2,7 гр) - Bonnie Blade - нова серія обертових блешень Lucky John. У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і, що найголовніше, роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень - обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні і володіє гарними динамічними показниками при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості. Пелюстка «заводиться» відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін. З якого б боку хижа риба не дивилася на приманку, її забарвлення залишається однаковим та привабливим, що підвищує інтерес до блешні і, в підсумку, призводить до результативної атаки.
Важлива деталь - сердечник приманок, від якого залежить вага та далекобійність принади, а також її стійкість у воді. У блешнях Bonnie Blade використовуються два варіанти сердечника: набірний з кульками та циліндричний. За рахунок основного з кульками, центр ваги блешні зміщений в її хвостову частину, за рахунок чого збільшується далекобійність її дрібних моделей. Циліндричний сердечник більших моделей, виточений з латуні з поперечними канавками, які без сумніву посилюють як привабливість принади, так і стабілізує її горизонтальне положення при русі у воді.
Металеві кульки-підшипники і конус-відбивач призначені для легкого обертання пелюстки на осі і перешкоджають його «залипанню». Жорстка дужка кріплення пелюстки виконана зі сталевого розклепаного та розсвердленого по торцях дроту, забезпечує йому повну свободу обертання при мінімальному терті з віссю принади.
На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у приготовленої до атаки хижої риби. Також мушка грає роль стабілізатора горизонтальної стійкості. Основа блешні - нержавіючий вуглецевий дріт. Її вісь в екстремальних ситуаціях, нічого очікувати деформування, і принада завжди буде знаходитися в працездатному стані.
Призначена принада для лову спінінгом окуня, щуки, форелі або лосося.

Блешні оберталки Lucky John Bonnie Blade для літньої риболовлі, для лову хижої риби, снасті рибальські, принади, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяBonnie Blade

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!