Блешні коливалки Lucky John Magic Minnow 5 (арт. 150121)

Lucky John

Блешні коливалки Lucky John Magic Minnow 5 виготовлені з латуні та  ретельно відполіровані вручну. Для остаточного гальванічного покриття використовується натуральне золото, срібло 999 проби та мідь. Всі блешні оснащуються якісними гачками VMC. Блешні, що коливаються - класика серед цих уловистих принад для лову великої риби. На рибалці часто бувають дні, особливо пізньої осені, коли риба ловиться виключно тільки на блешні, що коливаються.

Детальніше

41 грн.

Весь товар відпускається поштучно!       

Артикул

Забарвлення

Вага,
гр
1501215 видів
21
1501285 видів28
1501365 видів36

Блешні коливалки Lucky John Magic Minnow 5 виготовлені з латуні та ретельно відполіровані вручну. Для остаточного гальванічного покриття використовується натуральне золото, срібло 999 проби та мідь. Всі блешні оснащуються якісними гачками VMC. Блешні, що коливаються - класика серед цих уловистих принад для лову великої риби. На рибалці часто бувають дні, особливо пізньої осені, коли риба ловиться виключно тільки на блешні, що коливаються.

Блешні коливалки Lucky John Magic Minnow 5 для літньої риболовлі великої риби (для рибного лову), снасті рибальські, принади, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипКолеблющаяся
СеріяMagic Minnow 5

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!