Блешні оберталки Lucky John TRIAN BLADE LONG (арт. LJTBL6)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John TRIAN BLADE LONG (вага 6 гр) -  оригінальна серія обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби.

Детальніше

143 грн.

Блешні оберталки Lucky John TRIAN BLADE LONG (вага 6 гр) -  оригінальна серія обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Обертова пелюстка зроблена з латуні та має стійко-рівний рух при різних способах і швидкостях проводки. Отвори в пелюстці створюють додаткові вібрації найбільш привабливі для хижака. При обертанні кут відхилення пелюстки становить 30 градусів, що дає можливість працювати принаді на сильній течії.
Сердечник принад зроблений з важкого сплаву, забезпечуючи додаткову дальність при закиданні блешні, і має вивірену геометричну форму, що дозволяє до мінімуму скоротити перекручування шнура під час роботи принади. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, яка служить додатковим подразником для риби та забезпечує рівне обертання пелюстки при самій повільній проводці.

Блешні оберталки Lucky John TRIAN BLADE LONG для літньої риболовлі ( (для рибної ловлі), снасті рибацькі, принади для хижої риби, купити в Salmo-elite Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяTRIAN BLADE LONG

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!