Обертові блешні Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 04 (арт. LJSBT04)

Lucky John

Обертові блешні Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 04 (вага  20 гр). У моделі Shelt Blade Tungsten Body сердечник складається з вольфрамових кульок, що збільшує дальність закидання в порівнянні зі стандартною версією Shelt Blade і дає можливість використовувати її на гірських річках при лові лососевих риб. На упаковці Shelt Blade Tungsten Body є наклейка з написом Tungsten body concept. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у приготуванні до атаки хижої риби.

Детальніше

126 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на принаду - обертову  блешню Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 04, її забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні і, в підсумку, призводить до результативної атаки. Важлива деталь-сердечник приманок, від якого залежить вага та дальність закидання приманки, а також її стійка робота в воді.

Обертові блешні Lucky John SHELT BLADЕ Tungsten Body 04 для літньої риболовлі на хижу рибу (для рибної ловлі), снасті рибальські, принади, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE Tungsten Body 04

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!