Обертова блешня Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 (арт. LJSBT03-001-003/006-008)

Lucky John

Обертова блешня Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 (вага 14 гр) - У моделі Shelt Blade Tungsten Body 3 сердечник складається з вольфрамових кульок, що збільшує дальність закидання в порівнянні зі стандартною версією Shelt Blade і дає можливість використовувати її на гірських річках при лову лососевих риб. На упаковці Shelt Blade Tungsten Body 3 є наклейка з написом Tungsten body concept. На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у хижої риби, яка приготувалася до атаки.

Детальніше

102 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на обертову блешню Lucky  John SHELT BLADE Tungsten Body 3, її забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку призводить до результативної атаки. Важлива деталь - сердечник принад, від якого залежить вага та дальність закидання принади, а також її стійка робота в воді.
Артикул - LJSBT03 -,  Забарвлення - 001-003/006-008

Обертова блешня Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 для літньої риболовлі на хижака, снасті рибальські, принада, купити в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE Tungsten Body 3

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!