Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 (арт. LJSBT03)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 (вага  14  гр) - У моделі Shelt Blade Tungsten Body 3 сердечник складається з вольфрамових кульок, що збільшує дальність закидання в порівнянні зі стандартною версією Shelt Blade і дає можливість використовувати її на гірських річках при лові лососевих риб. На упаковці Shelt Blade Tungsten Body 3 є наклейка з написом "Tungsten body concept". На всіх трійниках пов'язана яскрава мушка, основне призначення якої - зняти останні сумніви у приготуванні до атаки хижої риби.

Детальніше

102 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на принаду Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 , її забарвлення  залишається однаково привабливою, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку, призводить до результативної атаки. Важлива деталь-сердечник принад, від якого залежить вага та дальність закидання блешні, а також її стійка робота в воді.

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE Tungsten Body 3 для літньої риболовлі, для лову хижої риби, снасті рибальські, принади, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE Tungsten Body 3

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!