Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 04 (арт. LJSB04)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 04 (вага 15 гр) - серія обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень - обертова пелюстка. Вона дуже легка, вироблена з латуні і має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості, що дуже привабливо для будь-якої хижої риби. Пелюстка включається в роботу відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін.

Детальніше

148 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на принаду Lucky John SHELT BLADE 04, її забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку, призводить до результативної атаки. Важлива деталь - сердечник принад, від якого залежить вага та дальність закидання принади, а також її стійка робота в воді.

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 04 для літньої риболовлі, снасті рибальські, принади на хижу рибу, купити в Києві - Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE 04

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!