Обертова блешня Lucky John SHELT BLADE 3 (арт. LJSB03-001-003/006-011)

Lucky John

Обертова блешня Lucky John SHELT BLADE (вага 12 гр) - серія  обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень-обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні і має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості, що дуже привабливо для будь-якої хижої риби. Пелюстка включається в роботу відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін.

Детальніше

142 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на обертову блешню Lucky  John SHELT BLADE, її забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку призводить до результативної атаки. Важлива деталь-сердечник принад, від якого залежить вага та дальність закидання принади, а також її стійка робота в воді.
Артикул - LJSB03-,  Забарвлення - 001-003/006-011

Купити обертову блешню Lucky John SHELT BLADE для літньої риболовлі на хижака, снасті рибальські, принади, в Salmo-elite, Київ.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE 3

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!