Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 2 (арт. LJSB02)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 2 (вага 9 гр) - серія  обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень-обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні і має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості, що дуже привабливо для будь-якої хижої риби. Пелюстка включається в роботу відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін.

Детальніше

130 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на обертову блешню Lucky  John SHELT BLADE 2, її забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку, призводить до результативної атаки. Важливою деталлю блешні являється сердечник, від якого залежить вага та дальність закидання принади, а також її стійка робота в воді.

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 2 для літньої риболовлі, снасті рибальські, принади для рибної ловлі хижака, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE 2

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!