Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 01 (арт. LJSB01)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 01 (вага 5 гр) - серія  обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень-обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні і має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості, що дуже привабливо для будь-якої хижої риби. Пелюстка включається в роботу відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін.

Детальніше

122 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на блешні оберталки Lucky  John SHELT BLADE 01, їх забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумку, призводить до результативної атаки. Важлива деталь-сердечник принад, від якого залежить вага та дальність закидання принади, а також її стійка робота в воді.

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE 01 для літньої риболовлі на хижу рибу, снасті рибальські, принади, купити в Києві Salmo-elite.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE 01

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!