Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE (арт. LJSB00)

Lucky John

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE (вага 3 гр) - серія  обертових блешень Lucky John з класичною формою типу «вербова пелюстка». У цих принадах використовуються сучасні конструктивні рішення, які забезпечують надійну та стабільну гру блешень, і роблять їх дуже привабливими для будь-якої хижої риби. Головний елемент блешень-обертова пелюстка. Вона дуже легка, зроблена з латуні і має гарні динамічні показники при обертанні у воді, що дозволяє робити проводку принади на мінімальній швидкості, що дуже привабливо для будь-якої хижої риби. Пелюстка включається в роботу відразу, як тільки блешня починає рух. Пелюстки пофарбовані з двох сторін.

Детальніше

122 грн.

Під яким би кутом хижа риба не дивилася на принаду - обертову  блешню Lucky John SHELT BLADE, її забарвлення залишається однаково привабливим, що підвищує інтерес до блешні, і в підсумк, призводить до результативної атаки. Важлива деталь-сердечник принад, від якого залежить вага та дальність закидання принади, а також її стійка робота в воді.

Блешні оберталки Lucky John SHELT BLADE для літньої риболовлі, снасті рибацькі, для ловлі хижака, принада для риболовлі, купити Salmo-elite в Києві.

СезонЛето
ПризначенняДля риболовлі
БрендLucky John
Тип товаруБлесны
ТипВращающаяся
СеріяSHELT BLADE

29 інших продуктів в цій категорії

Товар успішно доданий до порівняння!