Каталог

Включено фільтри:

  Знижки

  На даний час немає товарів зі знижками.

  ТУРИЗМ ТА ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ Товарів у наявності: 19

  • Намети, тенти, парасолі для риболовлі та відпочинку

   Різні погодні умови, особливості місцевості, а також умови транспортування - все це враховано при розробці цих туристичних наметів.
   Всі нюанси в конструкціях і матеріалах товарів для туризму та відпочинку підтверджені щосезону роботою і застосуванням, що забезпечує сучасність виконання кожного виду наметів.
   Що таке намети HOLIDAY?
   Намети кемпінгових серій - зразок зручності і комфорту.
   Намети дугових серій - практичність, надійність і серйозні вимоги до ветрозащіте і вентиляції.
   Скатний тип наметів - ті ж показники, що і у дугових, але додатково вони мають компактність і легкістю в перевезенні.
   Парасолі рибальські з можливістю регулювання кута нахилу і додатковим кріпленням від вітру і дощу.

   Товари для туризму та відпочинку - намети, парасольки рибальські, столи, крісла, ліжка, спальні мішки, матраци надувні, купити в Salmo-elite, Київ

  • Ліжка, спальні мішки, самонадувной матраци

   Розкладне ліжко - це зручність і комфорт для відпочинку на природі. Ніжки туристичної розкладачки індивідуально подовжуються або коротшають при необхідності. Відпадає необхідність шукати ідеально рівну поверхню для розміщення розкладному ліжку, а широкі опори не допускають провалювання ножі у вологу або м'який грунт. Це простора і зручна розкладачка для рибалки або просто туриста.

   Завдяки складаний конструкції не займає багато місця в багажнику або салоні автомобіля.

   Матраци туристичні для рибалок і відпочинку на природі - група самонадувні матраців, які в зібраному стані мають мінімальні габарити і невелика вага, при їх виробництві використовуються найсучасніші матеріали зі збільшеним терміном служби.

   Спальні мішки для рибалок і відпочинку на природі - надійне мобільне спальне місце сучасного дизайну зі зручною транспортною упаковкою, мають міцний і легкий зовнішній матеріал і теплий утеплювач - все передбачено для спокійного відпочинку.

  • Столики, стільці, крісла для відпочинку на природі

   Для повноцінного відпочинку на риболовлі, в турпохід і пікніку без столу, стуьев, крісел обійтися важко. Звичайно, можна влаштувати стіл, розстеливши покривало на траву, але сидіти на корточках не всім і не завжди зручно. Щоб насолоджуватися природою і комфортно відпочивати, пропонуємо легкі доладні столи та комплекти зі столів і стільців. Всі меблі міцна, досить зручна, легка і компактна для перевезення.

  • Рюкзаки, Термосумки і Герморюкзак NORFIN

   РЮКЗАКИ, Термосумки, Герморюкзак NORFIN

   Як перевезти продукти в жарку погоду, щоб вони не зіпсувалися? А як перевезти заморожену рибу взимку в теплій машині? Ці питання можна легко вирішити за допомогою термосумок. Основне призначення термосумки - ізолювати вміст від зовнішніх температурних впливів. У комплектацію деяких сумок може входити комплект столових інструментів та інші корисні на рибалці і відпочинку речі.

    

   Гермосумка (Герморюкзак) - відмінне рішення збереження і захисту ваших речей від води, пилу, бруду та інших неприємних сюрпризів які можуть підстерігати вас під час риболовлі, полювання, подорожі, поїздки на велосипеді чи мотоциклі. Рюкзаки Dry Bag виготовлені з міцного вологостійкого матеріалу TPU, які не бояться холоду. Використовувати всі Гермосумка можна навіть взимку.
   Плівка гермочехлов чутлива до тепла ваших рук і ви зможете користуватися вашими телефонами, планшетами з сенсорним екраномне виймаючи їх з чохла.

    

   Відшукати відповідний рюкзак часом не просто, але й не так важко, якщо знати на що звернути свою увагу! Norfin пропонує рюкзаки з підвісними системами для різних сфер застосування та для різних особливостей фігур покупців. Призначення підвісної системи рюкзака - забезпечити максимальну зручність під час переміщення вантажів шляхом підгонки спинки рюкзака під зростання і фігуру, фіксації вантажів, вентиляції спини. Рюкзаки Norfin NeweRest це високотехнологічна серія рюкзаків, призначених для пішого туризму. Серія розроблена з урахуванням споживчих вимог до туристичного та експедиційного спорядження. У спинних подушках і лямках використаний пористий наповнювач EVA, який полегшує рюкзак і забезпечує циркуляцію повітря. Зручність в експлуатації з точки зору антропометрії і ергономіки, стійкість до атмосферних впливів, облік вимог техніки безпеки.

    

  ТУРИЗМ ТА ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ

  Туризм, активний відпочинок та рибалка! Ці поняття нероздільні, коли мова йде про подорожі, де так багато річок, озер і морів. Хороший і приємний відпочинок без відповідного комфорту влаштувати досить важко, тому їдете Ви на одноденну рибалку з ночівлею або Вам чекає довгий шлях в глухомань - без наметів та туристичних меблів, надувніх матраців, спальніх мішків ніяк не обійтися.
  Основними характеристиками представленого тут асортименту є: зручність і комфортабельність, практичність і надійність, сучасність конструкцій і матеріалів, дизайн, мобільність, легкість і функціональність.
  Різні погодні умови, особливості місцевості, а також умови транспортування - все це враховано при розробці цих туристичних товарів, основа яких намети, меблі і спальні мішки. Всі нюанси в конструкціях і матеріалах підтверджені щосезону роботою і застосуванням, що забезпечує сучасність виконання кожного виду наметів.
  Товари для туризму та відпочинку - намети, парасольки рибальські, столи, крісла, ліжка, спальні мішки, матраци надувні, купити в Salmo-elite, Київ

  Товар успішно доданий до порівняння!