Каталог

Включено фільтри:
  Бренд

  Знижки

  На даний час немає товарів зі знижками.

  Рюкзаки, Термосумки і Герморюкзак NORFIN Товарів у наявності: 4

  Рюкзаки, Термосумки і Герморюкзак NORFIN

  РЮКЗАКИ, Термосумки, Герморюкзак NORFIN

  Як перевезти продукти в жарку погоду, щоб вони не зіпсувалися? А як перевезти заморожену рибу взимку в теплій машині? Ці питання можна легко вирішити за допомогою термосумок. Основне призначення термосумки - ізолювати вміст від зовнішніх температурних впливів. У комплектацію деяких сумок може входити комплект столових інструментів та інші корисні на рибалці і відпочинку речі.

   

  Гермосумка (Герморюкзак) - відмінне рішення збереження і захисту ваших речей від води, пилу, бруду та інших неприємних сюрпризів які можуть підстерігати вас під час риболовлі, полювання, подорожі, поїздки на велосипеді чи мотоциклі. Рюкзаки Dry Bag виготовлені з міцного вологостійкого матеріалу TPU, які не бояться холоду. Використовувати всі Гермосумка можна навіть взимку.
  Плівка гермочехлов чутлива до тепла ваших рук і ви зможете користуватися вашими телефонами, планшетами з сенсорним екраномне виймаючи їх з чохла.

   

  Відшукати відповідний рюкзак часом не просто, але й не так важко, якщо знати на що звернути свою увагу! Norfin пропонує рюкзаки з підвісними системами для різних сфер застосування та для різних особливостей фігур покупців. Призначення підвісної системи рюкзака - забезпечити максимальну зручність під час переміщення вантажів шляхом підгонки спинки рюкзака під зростання і фігуру, фіксації вантажів, вентиляції спини. Рюкзаки Norfin NeweRest це високотехнологічна серія рюкзаків, призначених для пішого туризму. Серія розроблена з урахуванням споживчих вимог до туристичного та експедиційного спорядження. У спинних подушках і лямках використаний пористий наповнювач EVA, який полегшує рюкзак і забезпечує циркуляцію повітря. Зручність в експлуатації з точки зору антропометрії і ергономіки, стійкість до атмосферних впливів, облік вимог техніки безпеки.

   

  Товар успішно доданий до порівняння!